Puskini 20, Narva, Eesti Vabariik
+372 3572516 (rus), +372 3543589 (rus)
Mob. +372 5535809 (rus)
Autobusside tellimine: +372 5531276 (rus)

Lennureis Istanbulisse

30/04/2026 - 04/05/2026 (5 päevad 4 ööd)

Lähtekoht: Riga

Turkey

Lennureis Istanbulisse
Maksumus alates: 529 €
Kontaktid Tel:+372 3572516, +372 3543589
Mob.: +372 5535809
Kontor: Eesti, Narva, Piskini 20
e-mail:

Reisi hind sisaldab

Grupi juhi saatmine
Reisijamaksud
Pagas: kuni 23 kg
4 ööd 3* hotellis hommikusöögiga (kahekohaline tuba)
Käsipagas kaaluga kuni 8 kg (mõõdud: 56 x 45 x 25 cm)
Lennupiletid Riia - Istanbul - Riia (Turkish Airlines)

Ekskursiooni- ja transpordipakett 159

Ekskursioon “Beyoglu piirkond, Dolmabahçe”
Jalutuskäik “Konstantinoopol”
Istanbuli linnaekskursioon
Transporditeenused

1. päev

Kohtumine lennujaamas

Lend Riia - Istanbul.

Transfeer lennujaamast hotelli.

Majutus, puhkus.

2. päev

Hommikusöök.

Ülevaatlik ekskursioon Istanbulis.

Ekskursiooni ajal suundume Istanbuli Aasia ossa üle Bosporuse silla. Tõuseme männimäele (Çamlıca) ja näeme linna linnulennult.

Seejärel suundume sultanite suveresidentsi „Beylerbeyi palee“ 19. sajandist (sissepääsupiletid lisatasu eest). Seejärel suundume Bosporuse kaldale.

Vaba aeg. Võimalus lõunatada.

Ekskursiooni jätkudes suundume Istanbuli Euroopa ossa. Näeme Konstantinoopoli kindlustusmüüre mööda Marmara merd ja Kuldse Sarve lahe ääres. Seejärel naudime Kuldse Sarve lahe maastikke.

Ekskursiooni jätkudes suundume Kreeka patriarhaati, kus asuvad pühakute säilmed.

Vaba aeg.

Tagasi hotelli. Puhkus.

3. päev

Hommikusöök.

Jalutuskäik “Konstantinoopoli” ekskursioon.

Ekskursiooni ajal näeme Antiikhipodroomi, kus toimusid vankrite võidusõidud ja mis on säilinud tänapäevani: Egiptuse obelisk, maokolonn, pitsiline kolonn ja Saksa allikas.

Seejärel külastame Sinist mošeed (Sultan Ahmeti mošee), Püha Sofia katedraali, kus ühe kupli all on korraga nii islam kui kristlus (sissepääsupiletid lisatasu eest)

Seejärel suundume iidse maa-aluse veehoidla „Basiilika tsistern“ (Yerebatan Sarnici) juurde (sissepääsupiletid lisatasu eest). Tsistern jäeti unarusse ja kuni 20. sajandi 80ndateni oli see unustatud. Hoidlasse on paigaldatud kaunis valgustus ja veetase on umbes 50 cm.

Basiilika tsisternis on filmitud erinevaid filme, nagu „James Bond“ ja „Odüsseia“.

Tsisterni kohta on palju legende ja uskumusi, millest mõned võite meie põneva ekskursiooni ajal teada saada.

Seejärel külastame sultanite Topkapi paleed (sissepääsupiletid lisatasu eest), mis kuni 19. sajandini oli Türgi padishahide residents. Tänapäeval peetakse paleed üheks Istanbuli huvitavamaks muuseumiks ja vaatamisväärsuseks.

Ekskursiooni lõpus külastame „Kuldset turgu“.

Vaba aeg. Tagasi hotelli.

4. päev

Hommikusöök

Ekskursioon “Beyoglu piirkond, Dolmabahçe”.

Dolmabahçe palee (sissepääsupiletid lisatasu eest).

Kaunis Dolmabahçe palee, mida võib-olla võib nimetada kõige „mitte-türgilikumaks“ kõigist Istanbuli monarhide residentsidest. Palee ehitati, et konkureerida Euroopa valitsejate luksuslike paleedega. Barokkstiilis palee Bosporuse kallastel omandas erilise võlu, ilu ja suursugususe. Kõike seda saate ise kogeda jalutuskäigu ajal.

Seejärel vaba aeg, võimalus lõunatada.

Soovi korral, jalutuskäik Bosporusel laevaga (lisatasu 25 €. Minimaalne arv 20 inimest).

Vaba aeg. Tagasi hotelli.

5. päev

Varajane tubade vabastamine.

Transfeer Istanbuli lennujaama.

Lend Istanbul-Riia.

Lisaks saate osta

Kui reisite üksi, lisatasu ühekohalise majutuse eest hotellides140.00 €
Lisatasu väljumise eest Tallinnast alates150.00 €
Majutus 4* hotellis alates100.00 €



Juhime teie tähelepanu sellele, et veebisait on üksnes informatiivse iseloomuga ega kujuta endast mingil juhul avalikku pakkumist vastavalt turismiseadusele.
Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda OÜ Lorita Reisibüroo konsultandi poole.
NARVA KONTOR, PUSHKINI 20
TELEFONIL +372 3572516, +372 5535809
E-POSTI TEEL LORITA@LORITA.EE